2.6.2019 - "B" Skalka u Doks - krátká | ||
Kategorie: H21B 3.53 km, 19 kontrol | ||
1. | Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov | 34:36 |
2. | Starý Ondra PHK9813 OK 99 Hradec Králové | 35:18 + 0:42 |
3. | Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králov | 36:24 + 1:48 |
4. | Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec | 36:47 + 2:11 |
5. | Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orientee | 36:51 + 2:15 |
6. | Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka | 37:30 + 2:54 |
7. | Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové | 37:47 + 3:11 |
8. | Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov | 37:52 + 3:16 |
9. | Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín | 38:30 + 3:54 |
10. | Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno | 38:57 + 4:21 |
11. | Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem | 39:14 + 4:38 |
12. | Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno | 40:24 + 5:48 |
13. | Hraboš Matej TBM9547 KOS TJ Tesla Brno | 40:25 + 5:49 |
14. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 40:28 + 5:52 |
15. | Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha | 40:59 + 6:23 |
16. | Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín | 41:00 + 6:24 |
17. | Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice | 41:13 + 6:37 |
18. | Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga | 41:36 + 7:00 |
19. | Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové | 41:41 + 7:05 |
20. | Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky | 42:22 + 7:46 |
21. | Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty No | 42:27 + 7:51 |
22. | Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod | 42:28 + 7:52 |
23. | Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice | 42:50 + 8:14 |
24. | Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř | 43:17 + 8:41 |
25. | Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha | 43:38 + 9:02 |
26. | Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga | 43:44 + 9:08 |
27. | Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n | 43:50 + 9:14 |
28. | Werner Michal PGP9705 SK Praga | 43:57 + 9:21 |
29. | Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orientee | 44:23 + 9:47 |
30. | Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha | 44:24 + 9:48 |
31. | Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice | 44:34 + 9:58 |
32. | Košárek Pavel PGP7107 SK Praga | 44:47 + 10:11 |
33. | Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava | 45:41 + 11:05 |
34. | Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec | 45:42 + 11:06 |
35. | Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice | 45:45 + 11:09 |
36. | Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 45:56 + 11:20 |
37. | Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 46:18 + 11:42 |
38. | Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec | 46:31 + 11:55 |
39. | Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín | 46:40 + 12:04 |
40. | Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava | 46:51 + 12:15 |
40. | Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha | 46:51 + 12:15 |
42. | Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice | 46:53 + 12:17 |
43. | Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 48:23 + 13:47 |
44. | Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava | 48:34 + 13:58 |
45. | Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín | 48:39 + 14:03 |
46. | Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha | 49:06 + 14:30 |
47. | Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovic | 49:09 + 14:33 |
48. | Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orientee | 49:44 + 15:08 |
49. | Beneš Filip TAP8701 KOB Tretra Praha | 50:24 + 15:48 |
50. | Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga | 50:29 + 15:53 |
51. | Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica | 50:50 + 16:14 |
52. | Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice | 50:53 + 16:17 |
53. | Bořánek Petr VSP7000 USK Praha | 52:20 + 17:44 |
54. | Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno | 52:36 + 18:00 |
55. | Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové | 52:57 + 18:21 |
56. | Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga | 53:41 + 19:05 |
57. | Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň | 54:23 + 19:47 |
58. | Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha | 55:23 + 20:47 |
59. | Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov | 55:38 + 21:02 |
60. | Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 55:57 + 21:21 |
61. | Janas Petr PGP7106 SK Praga | 58:18 + 23:42 |
62. | Francke Michal TJN8600 OOB TJ Tatran Jablonec | 58:21 + 23:45 |
63. | Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice | 60:18 + 25:42 |
64. | Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orientee | 60:30 + 25:54 |
65. | Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orientee | 62:38 + 28:02 |
66. | Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem | 62:50 + 28:14 |
67. | Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa | 62:56 + 28:20 |
68. | Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králov | 78:48 + 44:12 |
Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň DISK | ||
Buzek Martin PGP8401 SK Praga DISK | ||
Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha DISK | ||
Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný DNS | ||
Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor DNS | ||
Zakouřil Tomáš TUR7500 OOB TJ Turnov DNS | ||
Created version: v03/29.10.2018 |